Gdzie mogę zrobić ozdobne balustrady wykonane ze stali nierdzewnej w województwie mazowieckim


Wiadomość
Autor
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:57

Gdzie mogę zrobić ozdobne balustrady wykonane ze stali nierdzewnej w województwie mazowieckim

#1 Postautor: adambyczek » 19 wrz 2016, 13:26

Witam wszystkich na forum. Chciałbym poprosić osoby, które mają już za sobą wykończenie domu. Potrzebuję zamówić balustrady zrobione ze stali nierdzewnej na klatkę schodową. Szukam ludzi, którzy robią oryginalne realizacje za przystępną cenę. Chciałbym aby wykonali coś unikalnego - coś na granicy kowalstwa artystycznego. Do gustu przypadły mi balustrady łączone ze szkłem. Do tego efektu myślałem o dodaniu jakiś ciekawych ornamentów. Wg mnie doskonale by to się komponowało z podświetleniem klatki schodowej. Będę rad za kontakty do fachowców.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Gdzie mogę kupić ozdobne balustrady nierdzewne w województwie mazowieckim

#2 Postautor: marekwolski » 19 wrz 2016, 13:55

Hej. Ja u siebie mam podobne balustrady ze stali nierdzewnej, o jakich mówisz. Wykonywała mi je ta brygada ślusarzy: http://tkaninydzieciece.com.pl , która funkcjonuje na obszarze województwa mazowieckiego. Więc bez problemu dojadą do Radomia. Są dość konkurencyjni i nie jestem w stanie powiedzieć o nich nic złego. Przykład ich pracy masz w tym miejscu: Obrazek - jak masz ochotę zobaczyć więcej to zwyczajnie odwiedzić ich stronę. Niektóre balustrady ze stali nierdzewnej są na prawdę ciekawe i unikalne, więc na pewno będziesz zadowolony z ich realizacji. Nie mogę powiedzieć tylko czy uda się połączyć taką balustradę ze szkłem. Dużo ornamentów może uniemożliwić lub mocno ograniczyć montaż szkła do barierek.

podobne tematy:


Wróć do „Aktywne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość