Czy warto sprzedawać tego rodzaju meble w sklepie z meblami?


Wiadomość
Autor
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy warto sprzedawać tego rodzaju meble w sklepie z meblami?

#1 Postautor: marekwolski » 21 cze 2016, 13:04

Dzień dobry. Dostałem propozycję promocji i sprzedaży mebli tej firmy z Niemiec: http://jfmfurniture.de/konferenzmobel . Meble są doskonałej jakości i świetnie się prezentują. Moją wątpliwość budzi sprawa, iż są zbliżone cenowo z polskimi producentami, którzy posiadają wieloletnią renomę na rynku. Nie mam pojęcia, czy słabo znana firma będzie się dobrze sprzedawała w naszym kraju. Jak zdecyduję się na sprzedaż tych mebli to będę musiał poświęcić jakąś część sklepu na ekspozycję tych mebli. Więc nie będę wstanie eksponować, aż tylu modeli dotychczasowych producentów. Co sądzicie o tych meblach. Czy osobiście kupilibyście je dla siebie?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:58

Czy warto sprzedawać tego rodzaju meble w sklepie z meblami?

#2 Postautor: adaswolski » 21 cze 2016, 13:10

Dzień dobry. Trudne pytanie zadałeś. Najistotniejszy jest biznesplan. Czy opłaca ci się ich meble sprzedawać? Jeżeli masz większą marżę na ich produktach to należy ten pomysł rozważyć. Może uda ci się pozyskać wyłączność na twoje miasto. To także, jest duży plus. Nie będziesz miał konkurencji pośród innych salonów. Mi przypadły do gustu meble podanej przez ciebie firmy. Przykładowo te: Obrazek meble są bardzo ciekawe i sam bym je nabył. Natomiast najważniejsze są w tym biznesie warunki kooperacji z fabryką. Jaki będziesz miał termin zapłaty za meble, które dostajesz do ekspozycji. Bez tego to można tylko gdybać. Jeżeli chodzi o konkurencje z rodzimymi producentami to możesz się o to nie martwić. Klienci coraz mniej uwagi przywiązują do marki. Kluczowy jest wygląd a później cena zakupu.

podobne tematy:


Wróć do „Aktywne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość