Czy opiekunka Niemcy dostatecznie dużo zarabia?


Wiadomość
Autor
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Czy opiekunka Niemcy dostatecznie dużo zarabia?

#1 Postautor: alinasobol » 24 paź 2016, 12:56

Dzień dobry. Ostatnimi czasy dużo słyszy się o wyjazdach do Niemiec jako opiekunki do dzieci bądź też ludzi starszych. Ciekawi mnie taka robota, bo mam duże doświadczenie w tym zawodzie. Niemniej jednak zastanawiam się czy warto wyjechać. Jak w Niemczech wygląda sprawa zarobków i czy taki wyjazd jest bezpieczny? Spotykałam się z wieloma ofertami pracy jako opiekunka Niemcy http://betreuerin.com.pl , jakkolwiek także opiniami na ten temat - w większości pozytywnymi. Jednakże zastanawiam się czy są one autentyczne. Intrygują mnie odpowiedzi od osób, jakie pracują lub pracowały w Niemczech.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Czy opiekunka Niemcy dobrze zarabia?

#2 Postautor: tolek1980 » 24 paź 2016, 13:07

Hej, osobiście korzystałam z takiej wyjazdowej pracy już wiele razy. Potwierdzam, że taka robota jak opiekunka Niemcy jest porządnie wynagradzana. Zwykle możesz zarobić nawet parę razy więcej aniżeli w Polsce. Do Twoich obowiązków przynależą różne czynności, bo każda oferta jest inna. Możesz, więc wybrać taką, która w największym stopniu Tobie odpowiada. Najczęściej zostaje także trochę wolnego czasu, w jakim masz możliwość robić co chcesz. Praca ta jest pewna. Musisz uważać jednakże na oszustów, wobec tego przyzwoiciej korzystaj ze przetestowanych ofert.

podobne tematy:


Wróć do „Aktywne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość