Czy mogę samodzielnie wypozycjonować stronę na hasło dźwigi towarowe


Wiadomość
Autor
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy mogę samodzielnie wypozycjonować stronę na hasło dźwigi towarowe

#1 Postautor: marekwolski » 16 wrz 2016, 12:15

Witam. Od dłuższego czasu wertuje wypowiedzi na forach , które wiążą się z promocją stron w internecie. Najbardziej korzystną formą promocji jest w moim odczuciu pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Przejrzałem związanych z tym tematem wiele poradników, mam już za sobą jedno szkolenie związane z SEO i pozycjonowaniem domen w Internecie. Dlatego mam nadzieję, że jestem wstanie samemu podziałać coś w tym temacie. Mam zamiar wypromować swoją stronę na następujące hasło: platformy towarowe i tu chciałbym zadać następujące pytania. Czy warto stawiać dedykowane zaplecze dla takich fraz jak: dźwigi towarowe oraz czy dzienna ilość tworzonych odnośników ma wpływ na wzrost pozycji. Mam na myśli czy jeśli zdobędę dzisiaj sto linków a jutro 10 będzie to negatywnie oddziaływało na pozycjonowanie strony?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:58

Czy mogę we własnym zakresie wypozycjonować stronę na słowo kluczowe dźwigi towarowe

#2 Postautor: adaswolski » 16 wrz 2016, 12:32

Dzień dobry. Widzę, że odrobinę liznołeś tematu związanego z pozycjonowaniem strony internetowej w wyszukiwarce. Po pierwsze wybrana fraza: platformy towarowe nie zalicza się do najprostszych i niedoświadczonemu pozycjonerowi będzie dość ciężko ją wypromować własnymi siłami. Natomiast do odważnych świat należy i możesz próbować swoich sił. Kłopotem są oczywiście odnośniki, które powinieneś pozyskać i ich liczba. Na dzień dzisiejszy bez właściwych programów ciężko jest wykonywać pozycjonowanie. Odnośniki jesteś w stanie pozyskiwać ręcznie, ale musisz je indeksować. W tym miejscu są potrzebne programy. Jak chodzi o budowanie zaplecza to jak najbardziej jest to odpowiedni kierunek działań. Natomiast ilość tworzonych odnośników nie powinna być za duża. Powinno się je pozyskiwać systematycznie. Dzisiaj np: 15 odnośników, nazajutrz 15 odnośników, następnego dnia 15 linków. Wtedy wygląda to w miarę naturalnie.

podobne tematy:


Wróć do „Aktywne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości