Rekonwersja dla żołnierzy - czy warto


Wiadomość
Autor
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:57

Rekonwersja dla żołnierzy - czy warto

#1 Postautor: adambyczek » 09 sty 2017, 15:22

Dzień dobry. Dumam nad przejściem na wcześniejszą emeryturę, ale nie wiem gdzie znajdę zatrudnienie. Jestem żołnierzem zawodowym i niełatwo będzie znaleźć pracę. No chyba, że jako najemnik. Oczywiście żartuję sobie. Niedawno wszedłem na tego typu link i jestem ciekaw jakie formalności powinienem spełnić żeby móc skorzystać z środków, które są przeznaczone na rekonwersję dla żołnierzy? Inna sprawa to co takie szkolenie mi da w rzeczywistości? Pod pojęciem rekonwersja dla żołnierzy jesteśmy w stanie zapisać praktycznie co chcemy: od ochroniarza po profesjonalnego handlowca. Tak, więc chciałbym poznać opinię ludzi, którzy skorzystali z takiego rodzaju szkolenia i są w stanie wnieść coś mądrego w temacie.

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Rekonwersja dla żołnierzy - czy ktoś korzystał

#2 Postautor: tolek1980 » 09 sty 2017, 15:35

Dzień dobry. Nie wiem co właściwie wiesz o rekonwersji dla żołnierzy? Jest to bardzo rozbudowane pojęcie i wszystko zależy od tego jak podejdziesz do tematu. Na rynku znajdziesz wiele firm, które oferują szkolenia dla odchodzących pracowników służb mundurowych. Rekonwersja dla żołnierzy to najprościej mówiąc nabycie nowych umiejętności, które dadzą ci możliwość znalezienia zatrudnienia po przejściu do cywila. Liczbę pieniędzy jaką dostaniesz na tego rodzaju szkolenie precyzuje ustawa. Dlatego należy ją przeczytać. Jak pytasz o samą rekonwersję dla żołnierzy to warto z niej skorzystać. Natomiast na początku powinieneś się zastanowić jaką pracę chciałbyś podjąć po przejściu do cywila. Dopiero wtedy szukasz odpowiednie szkolenie, które umożliwi ci przebranżowienie się.


Wróć do „Aktywne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość