Co myślicie o tego rodzaju kursów zawodowych?


Wiadomość
Autor
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Co myślicie o tego rodzaju kursów zawodowych?

#1 Postautor: alinasobol » 07 paź 2016, 10:10

Cześć. Jestem zawodowym kierowcą, który na co dzień jeździ w firmie transportowej. Zarobki są na przyzwoitym poziomie, ale mogły by być lepsze. Jeden z moich kolegów posiada uprawnienia do transportu towarów niebezpiecznych i dzięki temu w innej firmie zarabia o wiele więcej niż ja. Dlatego zacząłem szukać odpowiednich kursów http://smartkursyszkolenia.pl/adr-kurs-specjalistyczny-klasa-1-materialy-i-przedmioty-wybuchowe , które nadają odpowiednie kwalifikacje. Myslę nad wyborem jednego z tych, która oferuje podane przeze mnie firma. Natomiast moim problemem jest to, że na żadne z nich nie mogę się zdecydować.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Co uważacie o tego typie kursów zawodowych?

#2 Postautor: tolek1980 » 07 paź 2016, 10:22

Witaj. Sam posiadałem identyczny dylemat jak ty. Pracowałem jako kierowca TIRów w Polskiej firmie spedycyjnej. Jeździłem jedynie po kraju, dlatego zarobki nie były duże. Nie chciałem wybierać tras zagranicznych ze względu na rodzinę. Więc musiałem coś innego wymyślić. Wybrałem wtedy takie szkolenie jak umieściłeś w odnośniku. Wybrałem: szkolenie stanowiskowe ADR i poprzez to mogłem bez problemu znaleźć lepiej płatną pracę. Do tej pory jeżdżę po Polsce, ale moja pensja jest zdecydowanie wyższa. Dlatego nie masz się nad czym zastanawiać i zapisuj się na taki kurs. Jego koszt zwróci się po kilku miesiącach.

podobne tematy:


Wróć do „Aktywne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość