Potrzebuje fachowej firmy do wykonania balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?


Wiadomość
Autor
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Potrzebuje fachowej firmy do wykonania balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?

#1 Postautor: alexsys76 » 29 wrz 2016, 11:34

Cześć. Szukam rzetelnej ekipy ślusarzy, która wykona dla mnie balustrady nierdzewne oraz ogrodzenie wokół mojego domu. Chciałbym mieć coś unikalnego, co nie będzie szablonowym rozwiązaniem. Ogrodzenie chcę aby były zrobione w stylu retro - teraz nazywa się to chyba kowalstwo artystyczne. Natomiast balustrady chciałbym, żeby zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Zastanawiałem się nad połączeniem szkła z drewnem. Nie wiem tylko czy nie będzie to zbyt przytłaczająca koncepcja. Również mam wątpliwość czy dobrze wpasuje się to w nowoczesny wystrój domu. Dlatego potrzebuje kumatą ekipę ślusarzy z okolic Radomia. Czy ktoś z was jest w stanie polecić coś ciekawego?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Szukam fachowej firmy do zrobienia balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?

#2 Postautor: marekwolski » 29 wrz 2016, 11:45

Dzień dobry. Jak dobrze Cię rozumiem to potrzebujesz firmy, która jest w stanie zrobić dla ciebie unikalne balustrady oraz ogrodzenie twojej posesji. Szukasz ślusarzy ze zmysłem artystycznym? Jak tak to powinieneś rozważyć ofertę brygady ślusarzy - MetFach , która specjalizuje się w projektowaniu balustrad nierdzewnych a, także ogrodzeń artystycznych. Poniżej umieszczam ich przykładową pracę: Obrazek . Zerknij czy szukasz czegoś takiego. Jak tak to jestem w stanie Ci ich polecić z czystym sercem. W naszym domu robili balustrady ze stali nierdzewnej i jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Brygada wykonała wszystko w jeden dzień i zostawiła dom tak jak przed ich wizytą. Wszystko posprzątali po sobie, co jest rzadkością u budowlańców.

podobne tematy:


Wróć do „Aktywne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość