Jak reklamować tego rodzaju działalność w Internecie?


Wiadomość
Autor
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:57

Jak reklamować tego rodzaju działalność w Internecie?

#1 Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:05

Dzień dobry, jakiś czas temu zaprojektowałem stronę WWW, która zajmuje się turystyką medyczną w naszym kraju. Pomysł wg mnie dość oryginalny i na tego rodzaju usługi wiem, że są chętne osoby. Natomiast mam wielki problem z dotarciem do nowych klientów. Odnośnik do witryny internetowej to prezentuje się okazale, lecz nie posiadam zapytań ofertowych. Co jestem w stanie z tym zrobić, żeby pozyskać więcej klientów? Proszę o pomoc. Pragnę dodać iż podglądałem rozwijający się serwis skrzyń biegów we Wrocławiu w którym znam właściciela. Dzięki promocji strony w wyszukiwarkach internetowych znacznie poprawiły mu się obroty. W tym przypadku było to niewiele haseł rodzaju: remonty skrzyń biegów Wrocław lub naprawa skrzyń biegów. W moim przypadku chyba nie wystarczy kilka haseł, które Lecz może na przykładzie tej firmy, która świadczy remonty skrzyń biegów Wrocław będzie prościej przelać na papier moje wątpliwości. Przykładowo jak wybieram wspomniane 4 frazy do pozycjonowania. Po jakim czasie będzie efekt w postaci pojawiania się strony internetowej w Top 10 na frazę serwis skrzyń biegów Wrocław lub tą frazę naprawa skrzyń biegów Wrocław? Czy będzie to kilka tygodni, a może rok? I właśnie czas jest tu kluczowy. W przypadku pozycjonowania strony na frazy serwis skrzyń biegów łatwiej wybić się w przeglądarce. Tu mamy stacjonarny serwis skrzyń biegów, który świadczy konkretną usługę: naprawę i remonty skrzyń biegów we Wrocławiu. Ja posiadam firmy z całej polski i nie posiadam lokalu firmowego. Powieszenie banneru na płocie więc nie wchodzi w rachubę. Jakieś pomysły co można zrobić? Myślałem o marketingu szeptanym na forach. Ale tu również pojawił się spory problem, który polega na liczbie haseł. W moim przypadku jest ich ogrom. A w przypadku serwis skrzyń biegów jest ich naprawdę kilka. Jak widzicie, jak nie podchodzę to sprawy to za każdym razem schody. Choroba to okropna rzecz, również wypadek. Natomiast bardzo istotny jest rychły powrót do 100% sprawności ruchowej. Z pomocą przyjedzie wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, która ma wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny. Nasuwa się za pewne pytanie u wielu osób - czemu nie kupić sprzętu rehabilitacyjnego? Po pierwsze to koszt. Zakup dobrej jakości sprzętu rehabilitacyjnego to wydatek od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Więc rozsądnym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty na wynajem sprzętu rehabilitacyjnego - jest to wybór znacznie korzystniejszy cenowo. Dodatkowo po czasie wynajmu sprzętu - możemy go bez problemu oddać do wypożyczalni i nie martwić się jego odsprzedażą. Wybierając wynajem sprzętu rehabilitacyjnego z pewnością oszczędzimy! Kolejny powód to profesjonalne doradztwo. Firmy oferujące wynajem sprzętu rehabilitacyjnego http://rentalmed.pl posiadają wysokiej jakości pracowników, którzy służą fachowym doradztwem. Kolejny powód to pomoc pracownika, który dowozi wybrany sprzęt rehabilitacyjny. Osoba taka pomoże nam w wyjaśnieniu jego obsługi. Dzięki temu używanie wybranego modelu sprzętu rehabilitacyjnego będzie znacznie łatwiejsze.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

W jaki sposób promować tego rodzaju działalność w Internecie?

#2 Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:19

Dzień dobry. Najważniejsze pytanie: w jaki sposób mają osoby trafić na twoją stronę? Przecież jej nigdzie nie ma. Więc tu masz problem. Jeśli nie jesteś w stanie jej wyszukać to przecież nikt o niej nie wie. Na początku zastanów się nad jej reklamą w Internecie. Jest parę form promocji, którymi powinieneś się zainteresować. Podstawową z nich jest pozycjonowanie witryny WWW w wyszukiwarce internetowej. Dzięki temu twoja strona WWW znajdzie się na samej górze rezultatów na interesujące cię hasła. A to z kolei przekłada się na większą liczbę odwiedzin strony i telefony klientów ofertowe. Inna forma reklamy to marketing szeptany na forach. Dla ciebie najlepsze będą to fora dla Polonii. Należy tam tworzyć tematy i zachęcać do tego rodzaju usług. Jak sam widzisz, bez promocji nic nie zdziałasz.

podobne tematy:


Wróć do „Aktywne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość