Czy to będzie dobra forma reklamy dla gabinetu stomatologicznego w Radomiu?

Wiadomość
Autor
alexsys76

Czy to będzie dobra forma reklamy dla gabinetu stomatologicznego w Radomiu?

#1 Postautor: alexsys76 » 07 cze 2016, 15:12

Witam. Ostatnim czasem otrzymałem maila z propozycją pozycjonowania swojej strony www: http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom w wyszukiwarce internetowej. Specjalnie podaję podstronę, gdyż firma która ma potencjalnie zająć się pozycjonowaniem strony, uznała ją za niepotrzebną. Chcą aby dla każdego hasła wyświetlała się strona główna. Wg mnie jest to trochę nie logiczne. Osoba, która poszukuje implantów powinna wejść od razu na konkretną podstronę z implantami. Czy można tak pozycjonować stronę, aby dla odmiennych fraz pojawiały się odpowiednie podstrony. Chciałbym już teraz podziękować za poświęcony czas i poradę w tej kwestii.

podobne tematy:

marekwolski

Czy to będzie odpowiednia reklama dla gabinetu stomatologicznego w Radomiu?

#2 Postautor: marekwolski » 07 cze 2016, 15:21

Witaj, jeśli chodzi o pozycjonowanie strony w wyszukiwarce internetowej to twój tok rozumowania jest w 100% dobry. Nie tylko jeśli chodzi o wygodę klienta. Jeśli promujemy podstrony to po pierwsze zmniejszamy ryzyko filtra. Po drugie łatwiej jest uzyskać pozycje dla wybranych fraz. Po trzecie nie wiem jak wspomniana firma od SEO chce upchnąć na jednej podstronie teksty o wszystkim. Promocja zapewne będzie na kilka haseł tj: dentysta Radom, implanty Radom, ortodoncja Radom, itp. Więc nie jesteśmy w stanie przygotować przyjaznego dla oka tekstu , który zawiera te wszystkie frazy na stronie głównej. Radzę: poszukaj innej firmy do pozycjonowania strony.