Czy warto pozycjonować stronę WWW na frazę dźwigi samochodowe?


Wiadomość
Autor
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Czy warto pozycjonować stronę WWW na frazę dźwigi samochodowe?

#1 Postautor: alexsys76 » 08 lip 2016, 12:10

Dzień dobry, potrzebuje opinio od znawców tematu. Potrzebuje konsultacji na temat promocji mojej strony WWW. Nigdy nie miałem okazji korzystać z tej formy promocji swojej firmy, ale w dzisiejszych czasach to już raczej standard. Interesuje mnie słowo kluczowe https://winecompany.pl/2022/07/25/trening-personalny-dla-kobiet-rzeszow-gdy-dobrac-specjaliste-ktory-wybierze-cwiczenia-pod-moje-pragnienia - na nią chciałbym aby moja strona firmowa była wysoko w wynikach wyszukiwania. Nie wiem tylko czy jest ona właściwa dla mojej firmy, która zajmuje się projektowaniem wind na zamówienie. Specjalizujemy się także w montażu dźwigów samochodowych. Wg nas jest to niszowy produkt i będzie stosunkowo prosto wypromować swoje usługi w Internecie. A może lepiej wybrać bardziej konkurencyjne hasła jak: windy. Sam już nie mam pojęcia, dlatego kieruje pytanie do znawców tematu.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy opłaca się promować stronę internetową na hasło dźwigi samochodowe?

#2 Postautor: marekwolski » 08 lip 2016, 12:16

Dzień dobry. Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron to należy na początku określić około trzydzieści słów kluczowych, z których podczas analizy zostanie ich kilka najtrafniejszych. Na ich podstawie trzeba wybrać hasła mniej konkurencyjne. Przykładowo dla słowa kluczowego: windy, trzeba dobrać: windy osobowe a, także tanie windy. Tą samą czynność powtarzamy dla reszty fraz głównych. Teraz nie ma sensu skupiać się na jednej lub dwóch hasłach. Nawet te najbardziej konkurencyjne nie przekażą tak dużej liczby wejść na stronę jak większa liczba fraz niszowych. Też będzie Ci niełatwo znaleźć agencje SEO, która będzie chciała promować twoją stronę jedynie na hasło: dźwigi samochodowe. Jest to dla niej nie opłacalne, a dla ciebie ryzykowne. Tego rodzaju działania to prosta droga do otrzymania filtra od wyszukiwarki.

podobne tematy:


Wróć do „Aktywne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość