Poszukuje firmy, która sprzedaje windy towarowe


Wiadomość
Autor
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Poszukuje firmy, która sprzedaje windy towarowe

#1 Postautor: alinasobol » 28 wrz 2016, 12:33

Witam was. Powiem na początku o co mi chodzi, a później rozwinę temat. Poszukuję firmy, która specjalizuje się w montażu wind towarowych dla osób prywatnych. Potrzebuję takiej małej windy do mojego hotelu, który posiada dwu poziomową jadalnie. Udźwig windy nie będzie duży. Platformą towarową będą przemieszczały się potrawy w naczyniach. Więc maksymalne obciążenie to 100 kilo. Nie posiadam za dużo powierzchni na jej zamontowanie, dlatego nie mogę skorzystać z gotowych wind. Jestem ciekaw, czy ktoś z was miał do czynienia z podobnym problemem i udało mu się zamontować taką windę w swojej restauracji.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:26

Szukam firmy, która sprzedaje dźwigi hydrauliczne

#2 Postautor: michalgos » 28 wrz 2016, 12:54

Witaj. Kiedyś to może miałbyś kłopot ze znalezieniem firmy zajmującej się montażem takich dźwigów hydraulicznych. Teraz bez żadnych problemów znajdziesz firmę, która zajmuje się montażem wind towarowych o niestandardowych rozmiarach. Przykładem może być ta ekipa - https://e-position.pl/2021/07/20/aranzacje-wnetrz, która zajmuje się projektowaniem i budową platform towarowych na potrzeby biznesu. Dlatego nie musisz się martwić o to, że nie posiadasz za wiele miejsca na zamontowanie widny w twoim lokalu gastronomicznym. Obecne dźwigi towarowe nie wymagają za wiele wolnej przestrzeni. Także można zamontować cały ich mechanizm na zewnątrz budynku lub na dachu.

podobne tematy:


Wróć do „Aktywne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość