Strony internetowe RWD w praktyce


Wiadomość
Autor
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:57

Strony internetowe RWD w praktyce

#1 Postautor: adambyczek » 03 gru 2017, 16:25

Czy obecnie posiadanie responsywnej strony internetowej to już konieczność? Czy algorytmy wyszukiwarek premiują tego typu strony internetowe w wynikach? A może jest mit agenci interaktywnych, które parają się tworzeniem stron internetowych?

Odpowiedź na tak postawione pytania uzyskacie w poniższym tekście. Po pierwsze zacznijmy od samego określenia responywnej strony internetowej. Potocznie pisząc, tego typu strony internetowe, idealnie wyświetlają się na każdego rodzaju urządzeniu. Nieważne czy są to laptopy czy telefony komórkowe. Tego rodzaju strony internetowe idealnie prezentują się na każdym z tych urządzeń, a dodatkowo ich wygląd jest odpowiednio skalowany. Elementy graficzne są odpowiednio skalowane do rozmiaru ekranu. Responsywne strony internetowe mogą nieco inaczej prezentować się na laptopach, a jeszcze inaczej na telefonie. Zwyczajowo na urządzeniach mobilnych responsywne strony internetowe posiadają mniej elementów graficznych. Kolejnym ważnym aspektem, który przemawia za posiadaniem tego rodzaju strony internetowej to fakt, że coraz więcej internautów odwiedza strony internetowe na telefonach komórkowych. Brak odpowiedniej strony powoduje utratę potencjalnych zleceń. Tak, więc występuje także aspekt ekonomiczny. Przedsiębiorstwa, które posiadają responwyne strony internetowe mają przewagę nad konkurencją.

Kolejny powód to pozycja strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Responsywne strony internetowe są premiowane przez algorytmy wyszukiwarek. Szczególnie dla rezultatów mobilnych, responswyne strony internetowe posiadają znaczną przewagę nad stronami, które nie posiadają tej funkcji. Należy wyszukać strony internetowe Warszawa i sami jesteśmy w stanie się przekonać, które strony internetowe mają przewagę w wynikach wyszukiwarki. Czy są to strony internetowe responsywne, a może prawda jest całkiem inna? Właśnie tego typu hasła strony internetowe Warszawa pokazują jak znaczne są różnice w bardziej konkurencyjnych branżach. Agencje interaktywne, które projektują strony internetowe doskonale wiedzą o tym, jak kluczowe jest pozyskanie kontrahentów przez Internet. Oczywiście możemy określić to za niewystarczający argument. Ale w dłuższej perspektywie czasu firmy, które posiadają niedostosowane strony internetowe dowiedzą się o tym boleśnie. Brak nowych klientów może być w przyszłości dość dużym kłopotem dla każdej firmy, która chce się prawidłowo rozwijać.

Tak więc doradzam każdemu zmodernizowanie posiadanej strony internetowej do wersji responwynej. Wydatek na tego rodzaju pracę nie jest, aż tak duży. Natomiast możliwe zyski już tak.

Wróć do „Aktywne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości