Czy szampon z czarnuszki rzeczywiście działa?


Wiadomość
Autor
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Czy szampon z czarnuszki rzeczywiście działa?

#1 Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 10:59

Hej. Mam od pewnego czasu pewny kłopot. Otóż regularnie wypadają mi włosy. Wykorzystywałem już wiele przeróżnych specyfików jednakże w ogóle nie pomagały czy też rezultat był wyłącznie chwilowy. Ostatnio słyszałem o czymś takim jak szampon z czarnuszki http://pachnaca-kraina.pl . Ciągle zastanawiam się czy ktoś wykorzystywał ten farmaceutyk? Interesują mnie opinie na temat właściwości i skuteczności takiego szamponu. Czy istotnie może mi pomóc na wybywające włosy? A może nie ma sensu wydawać pieniędzy ponieważ rezultat jest mizerny?

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Czy szampon z czarnuszki rzeczywiście działa?

#2 Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 11:12

Hej. Również cierpiałem na wypadanie włosów, ale u mnie podchodziło to już pod łysienie. Nabyłem szampon z czarnuszki oraz muszę potwierdzić jego cudowne działanie. Włosy przestały wybywać, a cebulki bez ogródek się wzmocniły. Myślę, że dzięki zawartości kwasów tłuszczowych oraz innych składników. Moja żona też wykorzystuje ten szampon oraz zauważyła po pewnym czasie, że włosy są mocniejsze i zwiększyły swoją objętość, a także przestały się przetłuszczać. Prosto z mostu z całego serca polecam ten produkt.

podobne tematy:


Wróć do „Aktywne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości