Strona 1 z 1

Ciekawe meble do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:33
autor: adambyczek
Cześć, zastanawiam się nad uruchomieniem własnego biznesu. Wybór padł na klub fitness. Zawsze lubiłem chodzić na siłownię, dlatego postanowiłem że spróbuje sił w tej branży. Wiadomo, że jest znaczna konkurencja w tej branży. Aby przyciągnąć klientów muszę się w jakiś sposób wyróżnić. Dlatego pomyślałem o takim systemie mebli Möbel im Fitnessstudio do swojej siłowni. I właśnie tu jest miejsce dla was - forumowicze. Uprzejmie proszę o wypowiedzenie się na temat tych mebli do siłowni. Będę wdzięczny za wszelkie komentarze. Od tego będzie zależało czy klienci będą dobrze czuli się w moim klubie fitness.

podobne tematy:

Trwałe meble do siłowni

: 20 lip 2016, 11:45
autor: tolek1980
Cześć. Osobiście nie lubię tak jaskrawych kolorów. Tak, więc doradzam, aby wybrać bardziej stonowane zestawienia barw. Wg mnie ta propozycja jest interesująca Obrazek - zbalansowane kolory uspokajają. Taka jest moja opinia w tej kwestii.

podobne tematy:

Trwałe meble do siłowni

: 20 lip 2016, 11:48
autor: alexsys76
Cześć. Przedmówca ma nieco racji. Natomiast ja osobiście preferuje właśnie ostrzejsze kolory. Zwłaszcza w takich miejscach jak klub fitness. W klubach fitness powinno być wesoło - przecież to miejsce ćwiczeń. Mnie do gusty przypadły te rozwiązania: Obrazek - przypominają mi szatnię na stadionie.

podobne tematy: