Jaka reklama będzie odpowiednia dla dekarza?


Wiadomość
Autor
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:57

Jaka reklama będzie odpowiednia dla dekarza?

#1 Postautor: adambyczek » 31 maja 2016, 11:07

Cześć, jestem właścicielem małej firmy dekarskiej. Od jakiegoś czasu w Polsce jest kryzys budowlany a co się z tym wiąże jest o wiele mniej zleceń dla takich firm jak moja. W Polsce coraz mniej powstaje budynków mieszkalnych. Jak już jakaś osoba dzwoni to zazwyczaj poszukuje najtańszej firmy dekarskiej w mieście. Konkurencja bardzo poobniżała ceny. Na dzień dzisiejszy praca waha się na granicy rentowności. Tak, więc zacząłem się mocno zastanawiać nad promocją prowadzonej przez mnie firmy, lecz nie wiem jaka forma reklamy się sprawdzi? Proszę o pomoc.

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Która reklama będzie odpowiednia dla firmy dekarskiej?

#2 Postautor: alexsys76 » 31 maja 2016, 11:16

Cześć. Prowadzony przez twoją firmę rodzaj świadczonych usług nie jest łatwy do promowania. Drukowanie broszur mija się z celem. Zostaje ci internet: pozycjonowanie strony oraz reklama na tego typu stronach www: https://biozamrazarki.pl/?p=275 . Pozostałe formy promocji okażą się mało skuteczne. Mało kosztowym sposobem jest zrobienie baneru reklamowego i wieszanie go w czasie prac na miejscu budowy. Zawsze jakiegoś klienta możesz na to złapać. Koszt praktycznie równy 0.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Która reklama będzie odpowiednia dla ekipy dekarskiej?

#3 Postautor: tolek1980 » 31 maja 2016, 11:20

Cześć. Kolega zapomniał jeszcze o marketingu szeptanym i Adwordsach. Te dwa sposoby reklamy dobrze się sprawdzają. Zwłaszcza marketing szeptany na forach o zbliżonej tematyce

podobne tematy:


Wróć do „Aktywne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości